Młodszy Specjalista/Specjalista IT 31 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Aktywna komunikacja z innymi działami w celu:
    – Analizy procesów biznesowych
    – Poznania potrzeb poszczególnych zespołów
    – Przedstawienia propozycji automatyzacji poszczególnych procesów
  • Nadzór nad małymi i średnimi projektami programistycznymi
  • Tworzenie aplikacji automatyzujących

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Wymagania

  1. Umiejętność tworzenia aplikacji w Microsoft PowerApps
  2. Umiejętność tworzenia przepływów w Microsoft PowerAutomate
  3. Znajomość metodologii SCRUM
  4. Umiejętność analizy procesów biznesowych i potrzeb klientów
  5. Umiejętność usprawniania i automatyzacji procesów i metod pracy

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować