Młodszy Specjalista w dziale Jakości (program stażowy) 59 wyświetleń1 aplikacja

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków

  • Aktualizacja dokumentacji wewnętrznej

  • Rejestracja dokumentacji wg zasad IATF

  • Wykonywanie zamówień w dedykowanym systemie dla działu Jakości

  • Wsparcie Inżynierów Jakości oraz kontroli dostaw

  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów oraz dostawców

  • Przygotowywanie zestawień wyników jakościowych

  • Wsparcie Kierownika Jakości podczas audytów klienta

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • premia semestralna

Wymagania

  • Jesteś studentem / Jesteś w trakcie studiów podyplomowych

  • Smalltalk w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Umiesz sprawnie obsługiwać pakiet Office (Excel, Power Point)

  • Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h, poniedziałek – piątek)

  • Jesteś komunikatywny/a, a praca w zespole to Twój żywioł!

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Wałbrzych/Legnica/Jelcz - Laskowice
Znajdź nas