Młodszy Specjalista w dziale Produkcji (program stażowy) 88 wyświetleń1 aplikacja

Lokalizacja: Jelcz – Laskowice

Zakres obowiązków

  • Techniczne wsparcie procesów produkcji

  • Wprowadzanie nowych metod pracy

  • Aktualizacja dokumentacji procesu

  • Wdrażanie zmian w procesie oraz nowych procesów technologicznych

  • Analiza ergonomii procesu produkcyjnego (Agrept)

  • Udział w warsztatach doskonalących (HOSHIN)

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • premia semestralna

Wymagania

  1. Jesteś studentem kierunku technicznego / Jesteś w trakcie studiów podyplomowych – warunek konieczny

  2. Smalltalk w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu

  3. Umiesz sprawnie obsługiwać pakiet Office (Excel, Power Point)

  4. Jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h, poniedziałek – piątek)

  5. Jesteś komunikatywny/a, a praca w zespole to Twój żywioł

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Wałbrzych/Legnica/Jelcz - Laskowice
Znajdź nas