Młodszy Techniczny Analityk Biznesowy 174 wyświetlenia4 aplikacje

Cześć!

Jesteśmy Acturis- lider wśród dostawców oprogramowania ubezpiezpieczeniewego w Wielkiej Brytanii. Do wrocławskiego oddziału szukamy młodych, zmotywowanych osób, gotowych na dużą ilość nauki. Chcemy dać szansę na rozwinięcie skrzydeł w branży IT. Zapewniamy pracę z nowymi technologiami, liczne ścieżki rozwoju, możliwości awansu, atrakcyjne wynagrodzenie i liczny benefity! Sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

Co będziesz robił?

Stanowisko Technicznego Analityka Biznesowego istnieje w wielu zespołach. Różnią się one pod względem rodzaju technicznych zagadnień, a także ilości czasu wymaganej na kontakty z klientami lub współpracę z innymi wewnętrznymi zespołami. Podczas rozmowy sprawdzimy Twój zestaw umiejętności i preferencje, aby określić najlepszą dla Ciebie rolę.

  • Chęć zdobycia swojego pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Gotowość do nauki w IT i biznesie
  • Ukończone studia wyższe (nie dalej niż 2 lata temu)
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność przedstawiania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób

Twoje przyszłe zadania:

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za rozwój aplikacji Acturis lub wdrażanie i rozwój produktów ubezpieczeniowych
  • Przykładowe zadania techniczne: konfiguracja produktów ubezpieczeniowych, tworzenie pakietów PL/SQL, budowanie dokumentów (XML/XSLT, CSS, XHTML)
  • Analiza wymagań klienta, tworzenie lub weryfikacja specyfikacji technicznej
  • Projektowanie nowych funkcjonalności systemu i rozwój istniejących obszarów
  • Nadzór nad jakością zaimplementowanych rozwiązań oraz ich zgodnością ze specyfikacją
  • Analiza i badanie przyczyn błędów
  • Komunikacja z deweloperami oraz z klientami

Narzędzia, których nauczymy Ciebie używać:

  • Redmine
  • TestRail
  • Oracle SQL Developer
  • ALTOVA XMLSpy
  • Crucible
  • Tortoise SVN

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z podwyżkami trzy razy do roku
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Liczne benefity
  • Możliwości zmiany ścieżki kariery
  • Finansowanie szkolenia i warsztaty

Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Ul. Legnicka 48F; 54-202 Wrocław