Młodszy Technik terenowy AGD/TV, szkolenia, rozwój 174 wyświetlenia1 aplikacja

LetMeRepair, serwis sprzętów elektronicznych, zatrudni Młodszych Techników oraz osoby do przyuczenia, zainteresowane elektroniką, chętne do odbycia szkoleń w danym zakresie.

Charakter pracy – naprawa dużego AGD/TV u klientów. Serwisowanie produktów marki SAMSUNG.

Praca w określonym regionie Wrocław i okolice, w ciągłym kontakcie z centralą firmy zlokalizowaną pod Wrocławiem (Smardzów, Mikołaja Reja 110)

Oferujemy:

– Stabilną pracę w doświadczonym zespole, w międzynarodowej firmie będącej od ponad 14 lat na rynku.

• Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu doświadczonych specjalistów.
  • kompleks szkoleń branżowych
  • ciągłe doskonalenie techniczne
  • Możliwość uzyskania certyfikatów SEP: G1, G2, G3.
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia i powierzonych zadań.
  • Zatrudnienie na etat na podstawie umowy o pracę.

Oczekujemy:

• Motywacji, chęci do nauki, zaangażowania w pracę.
  • Bardzo dobrej organizacji własnej pracy.
  • Jakiekolwiek doświadczenia w naprawach sprzętu AGD lub innych urządzeń elektronicznych mile widziane
  • Zdolności manualne, techniczne, analityczne
  • Znajomości obsługi komputera.
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego.

Brzmi ciekawie?

Zaaplikuj jeszcze dzisiaj wysyłając swoje CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Firma LetMeRepair istnieje na rynku od 14 lat i ciągle się rozwija. Zaufało nam wielu klientów – znanych producentów elektroniki użytkowej oraz dystrybutorów, posiadających swoje siedziby w Polsce jak i na terenie Europy.

www.letmerepair.pl/

• Tylko kandydaci mogą aplikować