Młodszy technolog 240 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • tworzenie programów tzw. nestingów dla różnych gatunków blach;
  • opracowanie dokumentacji produkcyjnej;
  • tworzenie list materiałowych;
  • optymalizowanie procesów produkcji;
  • współpraca z działami produkcyjnymi.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00;
  • wdrożenie na stanowisku pracy;
  • prywatna opiekę medyczną;
  • dofinansowanie kart MultiSport.

Wymagania

  • absolwent PWr wydziału Mechanicznego
  • znajomość programu AutoCAD;
  • dobra umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego;
  • mile widziana znajomość programów Lantek/Ajancam;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i zaangażowanie.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław
Znajdź nas