(Młodszy)Specjalista ds. rozwoju aplikacji 57 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji wspierających Centrum Usług Procesowych (głównie sekcje finansowo-księgowe)
  • Administrowanie i utrzymanie aplikacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy
  • Pracę w modelu zdalnym/hybrydowym
  • Budowanie elastycznego grafiku pracy
  • Pełne wdrożenie do nowych zadań
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego w obszarze budowania i rozwoju aplikacji
  • Udział w projektach usprawniających procesy biznesowe w spółce
  • Możliwość realizowania własnych, innowacyjnych pomysłów
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i systemów
  • Dostęp do bazy szkoleń na platformie e-learningowej
  • Możliwość korzystania z dodatkowych świadczeń pozapłacowych (dostęp do platformy kafeteryjnej NAIS, dofinansowanie do opieki medycznej, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do programu Multisport)

Wymagania

  • Znajomość języka C# (programowanie obiektowe, Windows Forms)
  • Znajomość SQL (SQL Server, rozbudowane zapytania)
  • Znajomość MS Excel (łączenie z bazą danych, zaawansowane funkcje, tabele przestawne)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Postawa probiznesowa
  • Mile widziana znajomość Github i mySQL 2

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!