Monter Elektryk / Inżynier Elektryk 61 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • montaż tras kablowych na maszynie
  • montaż szaf sterowniczych
  • projektowanie instalacji elektrycznych i sterowania maszyn
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej układów elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
  • współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego
  • czynny udział w tworzeniu projektów prototypowych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę, pełny etat, lub nie pełny etat jeśli jeszcze studiujesz
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia

Wymagania

  • studenci ostatnich lat studiów Wydziału Elektrycznego (Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka)
  • umiejętność czytania i wykonywania schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP E1
  • znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
  • jeśli dopiero kończysz lub skończyłeś studia i nie masz doświadczenia, to nie znaczy, że nie będziesz dla nas cennym pracownikiem.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji elektrycznej
  • znajomość Eplan
  • znajomość programowania sterowników PLC
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

INTERESUJĄ CIĘ NOWE TECHNOLOGIE? CHCESZ WIDZIEĆ EFEKTY SWOJEJ PRACY W ŻYCIU CODZIENNYM, KAŻDEGO CZŁOWIEKA?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, PROJEKTUJ I BUDUJ PROTOTYPOWE MASZYNY DO PRODUKCJI WIELKOSERYJNEJ.

PRZEŚLIJ SWOJE CV!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas