Monter Elektryk 132 wyświetlenia3 aplikacje

Obowiązki:

  • montaż i prefabrykacja szaf elektrycznych,
  • podłączanie urządzeń peryferyjnych,
  • podłączanie elektryczne maszyn produkcyjnych w oparciu o dokumentację elektryczną,
  • montaż i uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta,
  • obsługa podstawowych elektronarzędzi.

Profil kandydata:

  • wykształcenie min. średnie (elektryk, automatyk, mechatronik),
  • znajomość elektryki i elektroniki przemysłowej,
  • doświadczenie w montażu, podłączaniu i uruchamianiu szaf elektrycznych maszyn produkcyjnych,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • mile widziana znajomość programu EPLAN,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę albo umowę zlecenie,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przejrzysta ścieżka rozwoju,
  • bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, wysokie bonusy za rekomendację, prezenty okolicznościowe oraz liczne imprezy integracyjne.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Adres ul. Strzegomska 55C 53-611 Wrocław
Znajdź nas