Monter Instalacji Sanitarnych – doświadczenie niewymagane. 34 wyświetlenia

Zastanawiałeś się, jak to jest pracować w firmie o stabilnej pozycji na rynku?

Istniejemy już od ponad 10 lat, masz więc pewność stabilnego zatrudnienia.

Aktualnie w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy ambitnych i samodzielnych, posiadających smykałkę techniczną osób do przyuczenia.

Nie chcemy zatrudnić Cię tylko na jeden sezon, ale mamy nadzieję, że na długo zgrasz się z naszym zespołem. Wszystkiego Cię nauczymy!

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji sanitarnych (wodnych, kanalizacyjnych, c.o., kotłownie) na obiektach przemysłowych i biurowych
  • montaż instalacji i urządzeń w kotłowniach
  • montaż urządzeń grzewczych i przyborów sanitarnych.

Co oferujemy?:

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i odpowiedzialności
  • komfortowe warunki pracy i dobrą atmosferę, benefity
  • pracę przy użyciu profesjonalnych i markowych narzędzi, regularnie serwisowanych
  • dojazd na budowę w pełni sprawnym samochodem z klimatyzacją.

Nasze wymagania:

  • pracowitość i sumienność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

Dodatkowymi atutami będą:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe na budowie – prace budowlane
  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych, SEP.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas wiadomość, albo zadzwoń! Opowiemy Ci o szczegółach.

UWAGA:
Nasza oferta skierowana jest do osób z Wrocławia i okolic.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas