Monter / Inżynier 114 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • praca z dokumentacją techniczną,
  • elektromontaż, szycie oraz wykonywanie połączeń w  szafach np. elektrycznych, automatyki przemysłowej,
  • montaż urządzeń (konfiguracja i uruchomienie urządzeń w terenie),
  • współpraca z działem projektowym przy realizacji zleceń,
  • instalowanie, uruchamianie oraz serwisowanie urządzeń SSP (Samoczynna Sygnalizacja Przejazdowa).

Oferujemy

  • możliwość wybrania ścieżki rozwoju (automatyk srk, inżynier budowy, kierownik robót),
  • duża samodzielność i decyzyjność w działaniu,
  • możliwość do zdobywania doświadczenia na wielu różnych płaszczyznach,
  • szkolenia w zakresie działania i serwisowania urządzeń sterowania ruchem kolejowym.

Wymagania

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych, schematów elektrycznych,
  • umiejętności manualne np. lutowanie, szycie szaf,
  • umiejętność kreatywnego myślenia oraz pracy w zespole,
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu,
  • elastyczność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w branży kolejowej nie jest wymagane.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP,
  • doświadczenie w branży kolejowej, elektrycznej itp.,
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektronika, Elektrotechnika,

Automatyka i Robotyka oraz pokrewne).

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!