Monter Mechanik 49 wyświetleń4 aplikacje

Zakres obowiązków

  • montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną,
  • wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń,
  • obsługa podstawowych narzędzi i maszyn ślusarskich /elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny,
  • uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta,
  • serwisowanie maszyn i urządzeń,
  • dbałość o ustalony porządek w warsztacie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mechaniczne),
  • umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami oraz obsługa maszyn obróbczych (tokarka, frezarka),
  • doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę albo umowę zlecenie,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przejrzysta ścieżka rozwoju,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, wysokie bonusy za rekomendację, prezenty okolicznościowe oraz liczne imprezy integracyjne.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Adres ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław
Znajdź nas