Monter wyposażenia – gabloty, witryny ( student zaoczny ) 113 wyświetleń2 aplikacje

Firma QMAF Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko: monter.

Lokalizacja: Oleśnica

Zadania

  • praca wg. przekazanych instrukcji
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Oferujemy

  • rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz
  • odpowiednie przeszkolenie
  • wynagrodzenie miesięczne od 3200 zł do 3700 zł
  • dodatki premiowe
  • dla studenta do 26 roku życia wynagrodzenie brutto = netto
  • wynagrodzenie do 20 dnia każdego miesiąca (zawsze na czas)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • praca od poniedziałku do piątku na I zmianę ( 8:00 do 16:00 )
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • wsparcie kolegów z działu

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze podstawowych elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność i punktualność
  • zdolności manualne

Brzmi dobrze?

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „Oleśnica monter” pod nr +48514125928

Jeżeli zdecydujesz się wysłać nam swoje CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez QMAF Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), do celów związanych z procesem rekrutacji.”

QMAF Sp. z o.o. chroni Twoje dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz wchodząc na naszą stronę http://www.qmaf-quality.com/act/polityka-prywatności/

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas