Operator frezarek CNC 157 wyświetleń

Zakres obowiązków

  1. Praca trzyzmianowa 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00.
  2. Obsługa frezarek i wytaczarek manualnych.
  3. Obróbka detali na tych obrabiarkach wg dokumentacji rysunkowej i karty technologicznej.
  4. Dobór narzędzi, parametrów obróbki.
  5. Wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym.
  6. Kontrola i dbanie o jakość na etapie produkcyjnym, wprowadzanie poprawek.
  7. Wsparcie uruchomień nowych produktów na maszynach CNC.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku obróbki skrawaniem.
  • Znajomość sterowania Fanuc i Heidenhain – mile widziane.
  • Wymagana umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.
  • Wskazane wykształcenie techniczne (kierunkowe).
  • Wskazana praktyczna znajomość obrabiarek manualnych.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Wskazane uprawnienia do obsługi suwnic/żurawików.
  • Dopuszczamy możliwość przyuczenia do zawodu.
  • Praktyczna znajomość dłutownicy będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i dokładność.

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie rodzinnej, istniejącej na rynku od 29 lat.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + zmienne dodatki.

  • Możliwość uczestnictwa w „Programie Mentorskim”, mającym na celu przekazywanie specjalistycznej wiedzy przez doświadczonych pracowników.

  • Benefity, takie jak: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, karta Multisport, prywatna opieka w LuxMed, paczki mikołajkowe dla dzieci.

  • Bezpieczeństwo pracy w oparciu o Program Świadomy-odpowiedzialny-bezpieczny.

  • Szkolenia.

  • Możliwość przyłączenia się do firmowej drużyny biegowej.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Łowiecka 24
Znajdź nas