Operator Maszyn Wtryskowych – Weekend 140 wyświetleń3 aplikacje

Praca weekendowa od piątku do niedzieli po 12 godzin (0,9 etatu). Jeden weekend zmiana od 06:00 do 18:00, następny od 18:00 do 06:00.

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za obsługę maszyn wtryskowych,
  • bieżąca ocena jakościowa produktu,
  • pakowanie wyrobu gotowego,
  • raportowanie braków i zgłaszanie awarii,
  • ścisła współpraca z Ustawiaczami maszyn.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub zlecenie,
  • możliwość rozwoju w nowo powstałej organizacji oraz włączenia się w jej dalszy rozwój,
  • atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych umożliwiający uzyskanie extra premii za polecanie kandydatów do pracy,
  • stale rozwijany pakiet benefitów.

Wymagania

  1. wysoka kultura pracy, zaangażowanie i uczciwość,
  2. doświadczenie w pracy na produkcji będzie dużym atutem,
  3. gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym od piątku do niedzieli po 12 godzin (6:00-18:00 oraz 18:00 – 06:00).

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować