Operator procesu chemicznego 135 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

•Początkowo poznawanie procesu i instalacji poprzez wykonywanie prostych zadań na instalacji
•Prowadzenie procesów technologicznych przy produkcji tlenku propylenu
•Nadzór nad procesem technologicznym, reagowanie w przypadku wystąpienia odchyleń
•Znajomość właściwości fizykochemicznych, toksycznych, pożarowych surowców produktów i materiałów pomocniczych występujących przy produkcji
•Obsługa systemu DCS
•Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów pożarowych i ochrony środowiska
•Prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu
•Początkowe zatrudnienie na stanowisku Aparatowego, realna możliwość objęcia stanowiska Operatora procesu po okresie wdrożenia na produkcji, w późniejszym czasie stanowiska Mistrza produkcji

Oferujemy:

•Niepowtarzalna możliwość rozwoju zawodowego z możliwością realnego awansu na stanowisko Mistrza zarządzającego zespołem
•Praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
•Współpraca i wsparcie doświadczonych specjalistów
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
•Atrakcyjny pakiet benefitów (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, dalszej nauki języka obcego, piknik rodzinny, turnieje sportowe, siłownia na terenie zakładu, możliwość ubezpieczenia grupowego)
•Przyjazna atmosfera pracy

Wymagania:

•Wykształcenie wyższe chemiczne
•Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym
•Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowana branża chemiczna
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Predyspozycje osobowościowe do zarządzania ludźmi i delegowania zadań
•Otwartość oraz chęć do nauki i poznawania nowych technologii
•Umiejętność obsługi komputera
•Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Chemia
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Henryka Sienkiewicza 4, 56 - 120 Brzeg Dolny
Znajdź nas