Operator / Programista CNC 57 wyświetleń4 aplikacje

Zakres obowiązków

  • programowanie i obsługa frezarek CNC (Haas VF-2, Haas TM-2P),
  • wytwarzanie elementów ze stali, aluminium oraz tworzyw sztucznych w oparciu o dokumentację techniczną,
  • kontrola wykonanych detali przy użyciu narzędzie pomiarowych,
  • dobór prawidłowych narzędzi, parametrów obróbki oraz sposobów montowania wykonywanych elementów,
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek oraz narzędzi,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze frezarek HAAS,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość programów CAD/CAM (mile widziana znajomość NX CAM),
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów,
  • znajomość technologii produkcji elementów metalowych oraz materiałów obrabianych,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę albo umowę zlecenie,
  • praca jednozmianowa,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przejrzysta ścieżka rozwoju,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, wysokie bonusy za rekomendację, prezenty okolicznościowe oraz liczne imprezy integracyjne.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Adres ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław
Znajdź nas