Operator Robota Spawalniczego 49 wyświetleń1 aplikacja

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie i optymalizacja pracy robota spawalniczego
  • Obsługa robota spawalniczego -Fanuc
  • Opracowywanie dokumentacji technicznych
  • Projektowanie przyrządów mocujących do spawania zrobotyzowanego
  • Konserwacja i dbałość o właściwy stan techniczny urządzenia spawalniczego
  • Kontrola jakości wyprodukowanego detalu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (automatyka, mechanika, budowa maszyn lub kierunki pokrewne),
  • Min. doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym
  • Umiejętność widzenia przestrzennego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i spawalniczego
  • Dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność logicznego myślenia,

To oferujemy

  • Stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Samodzielność na stanowisku pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować