Operator ukosowarki 72 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  1. Obsługa ukosowarki.

  2. Wykonywanie drobnych prac ślusarskich.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie kierunkowe.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – znajomość rysunku technicznego.

  • Uprawnienia do obsługi suwnic – mile widziane.

  • Samokontrola.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i dokładność.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie rodzinnej, istniejącej na rynku od 29 lat,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + zmienne dodatki,

  • możliwość uczestnictwa w „Programie Mentorskim”, mającym na celu przekazywanie specjalistycznej wiedzy przez doświadczonych pracowników,

  • benefity, takie jak: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, karta Multisport, prywatna opieka w LuxMed, paczki mikołajkowe dla dzieci,

  • bezpieczeństwo pracy w oparciu o Program Świadomy-odpowiedzialny-bezpieczny,

  • szkolenia,

  • możliwość przyłączenia się do firmowej drużyny biegowej.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 9
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Łowiecka 24
Znajdź nas