Operator wózka widłowego / wsparcie produkcji – UMOWA O PRACĘ 17 wyświetleń

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów, pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia: 17728

Aktualnie na potrzeby naszego klienta, firmy IPSUPPORT sp. o.o., poszukujemy  osoby na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / KONTROLER

Miejsce pracy: Środa Śląska

Symb.ref.: SB/09/2021/ŁB

Obowiązki:

  • Bieżąca kontrola wyrobu gotowego oraz pól odkładczych (weryfikacja zgodności z dokumentacją)
  • Kontrola utylizacji materiałów
  • Fizyczna i systemowa kontrola materiałów
  • Weryfikacja i opis części kierowanych do odzysku lub utylizacji oraz prowadzenie dokumentacji związanej z procesem
  • Obsługa poczty Outlook
  • Przewożenie pojemników wózkiem widłowym w hali produkcyjnej i lokowanie ich na docelowych polach odkładczych
  • Księgowanie zleceń w systemie SAP
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i podległym obszarze

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego
  • Dobra znajomość pakietu Office w szczególności EXCEL (poziom średniozaawansowany mile widziany)
  • Znajomość SAP (mile widziana, nie jest to warunek konieczny)
  • Przestrzeganie i zachowywanie zasad jakości
  • Sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym dodatki do wynagrodzenia zasadniczego)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00
  • Szkolenia wstępne oraz nadzór nad rozwojem
  • Szkolenia stanowiskowe, pracę według najwyższych standardów oraz komfortowe warunki (nowoczesna hala produkcyjna i zaplecze socjalne)
  • Możliwość korzystania z bezpłatnych busów pracowniczych m.in. z : Legnica, Prochowice, Lubin, Malczyce, Kostomłoty, Sobótka, Wołów, Brzeg Dolny, Wrocław, i inne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest invenio QD sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2.

Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę invenio QD sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym: uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez invenio QD sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do 31.12.2021 r., a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, to wówczas Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trzech lat.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować