Operator wypalarki gazowowej i laserowej CNC 144 wyświetlenia4 aplikacje

Zakres obowiązków

  1. Obsługa wypalarek laserowych CNC ze sterowaniem PRIMACH 9000L.

  2. Obsługa wypalarki laserowej CNC ze sterowaniem ByVision Cutting.

  3. Obsługa wypalarki gazowej CNC ze sterowaniem MGM MS 10.

  4. Prace logistyczne w zakresie obsługi wypalarek laserowych.

  5. Przygotowanie materiałów do cięcia zgodnie z programami palenia.

  6. Współpraca z programistami w zakresie przebiegu produkcji.

  7. Obsługa i proste programowanie lasera z pulpitu sterowniczego.

  8. Wykonywanie prostego oprzyrządowania.

  9. Współpraca z produkcją i optymalizacja procesów technologicznych cięcia.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane.
  • Znajomość procesów cięcia laserowego i gazowego.

  • Znajomość procesów spawalniczych.

  • Dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Uprawnienia spawacza będą dodatkowym atutem.

  • Uprawnienia do obsługi suwnic – mile widziane.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie rodzinnej, istniejącej na rynku od 29 lat,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + zmienne dodatki,

  • możliwość uczestnictwa w „Programie Mentorskim”, mającym na celu przekazywanie specjalistycznej wiedzy przez doświadczonych pracowników,

  • benefity, takie jak: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, karta Multisport, prywatna opieka w LuxMed, paczki mikołajkowe dla dzieci,

  • bezpieczeństwo pracy w oparciu o Program Świadomy-odpowiedzialny-bezpieczny,

  • szkolenia,

  • możliwość przyłączenia się do firmowej drużyny biegowej.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 9
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Łowiecka 24
Znajdź nas