Opiekun produktu 92 wyświetlenia

Jesteśmy jednym z wiodących  importerów armatury sanitarnej zaopatrującym wszystkie znaczące hurtownie instalacyjne na terenie całej Polski. Działamy na rynku od ponad 30 lat.

Zakres obowiązków:

  • Rozszerzanie oferty asortymentowej – analiza rynku i aktywne pozyskiwanie nowych produktów
  • współpraca z obecnymi dostawcami;
  • odpowiedzialność za terminową realizację procesu zakupu i transportu produktów (organizacja dostaw wraz z firmami spedycyjnymi);
  • analiza, monitorowanie i planowanie stanów magazynowych produktów;
  • kontrola zgodności dostaw z zamówieniami, dokumentami dostaw, warunkami zakupu;
  • Bliska współpraca z działami sprzedaży i wsparcia sprzedaży;

Wymagania:

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej
  • Odpowiedzialność, dokładność i systematyczność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Dużą samodzielność w działaniu

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!