PHP Developer 142 wyświetlenia

PHP Developer

Miejsce pracy: Kraków lub praca zdalna

Fingoweb to ponad 35 osobowa firma, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji internetowych. Pracujemy z dużymi korporacjami, jak również z ambitnymi startupami. Nasi klienci są w Polsce i za granicą (USA, UK, Norwegia, Austria, Niemcy).

Zakres obowiązków

  • tworzenie oraz modyfikacja backendu w PHP (ok. 75% czasu pracy),
  • udział w procesie projektowania nowych modułów systemu (ok. 10% czasu pracy),
  • analiza błędów (ok. 10% czasu pracy),
  • tworzenie dokumentacji technicznej (około 5% czasu pracy).

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zmiany projektu,
  • wybór technologii przy nowych projektach,
  • wybór narzędzi dostosowanych do Ciebie,
  • cyklicznie szkolenie wewnętrzne,
  • lekcje języka angielskiego,
  • wsparcie starszych programistów (code review),
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu (preferujemy B2B, jednak bierzemy pod uwagę również inne formy zatrudnienia),
  • pracę w biurze w Krakowie lub pracę zdalną – decyzja należy do Ciebie,
  • imprezy integracyjne, pyszną kawę i miłą atmosferę w zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Wymagania

  1. Umiejętność programowania w języku PHP
  2. Podstawowa znajomość JavaScript,
  3. Podstawowa znajomość html/css,
  4. Chęć do nauki i rozwoju.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas