Planista 123 wyświetlenia2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Analiza zamówień klientów oraz planowanie zleceń produkcji zgodnie z terminami realizacji i dostępnością zasobów.
  • Tworzenie szczegółowych harmonogramów produkcji. Aktywne rozwiązywanie codziennych problemów w celu realizacji założonych planów.
  • Tworzenie planów dostaw komponentów i artykułów handlowych.
  • Monitorowanie i egzekwowanie realizacji zamówień poprzez komunikację z dostawcami.
  • Utrzymanie poziomu zapasów komponentów, które zapewniają niezakłócony proces produkcji.
  • Współpraca i wsparcie zespołu planistów.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 24 miesięcy.
  • Męczliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • Pakiet benefitów.
  • Pracę w dobrej, przyjaznej atmosferze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. -umiejętności będą weryfikowane podczas procesu rekrutacji.
  • Praktyczna znajomości MS Office (głównie MS Excel) –umiejętności będą weryfikowane podczas procesu rekrutacji.
  • Zdolności analitycznego myślenia.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze planowania produkcji.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Nowowiejska 32, 55-080 Kąty Wrocławskie
Znajdź nas