Płatna Praktyka / Staż w Dziale Utrzymania Ruchu 1003 wyświetlenia53 aplikacje

Misją Walki jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach – od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się  międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging i Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.
Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu poszukujemy osoby zainteresowanej ofertą:
Płatna Praktyka / Staż w Dziale Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Wrocław
GŁÓWNE ZADANIA:
 • Wsparcie pracowników działu Utrzymania Ruchu w codziennych obowiązkach,
 • Pomoc przy analizowaniu przyczyn awarii,
 • Raportowanie wyników.
WYMAGANIA:
 • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
 • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
 • Mile widziane uprawnienia SEP E1,
 • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu sterowników PLC,
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
OFERUJEMY:
 • Możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
 • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego,
 • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze,
 • Gwarantujemy rozwój kompetencji i umiejętności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Walki Sp. z o.o. (Pracodawca, Administrator danych), z siedzibą we Wrocławiu (51-315) przy ul. Kiełczowskiej 74.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Walki Sp. z o.o., wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000). Zgoda jest niezbędna do wzięcia udziału w rekrutacji.
Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, którą wyraziła Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:  hr.wrl@walki.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/Pan zgodę) do innego administratora danych. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Walki Sp. z o.o. Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, iż dane przetwarzane będą przez okres 24 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Więcej informacji

 • Ogłoszenie wygasło!
Udostępnij to ogłoszenie
Informacje o firmie
  Liczba ogłoszeń 0
 • Branża Produkcja
 • Wielkość firmy Do 250 pracowników
 • Adres ul. Kiełczowska 74
Znajdź nas