Płatne Praktyki – Digital Banking Solutions – Junior T24 Developer 161 wyświetleń11 aplikacji

Zakres obowiązków

Rozpocznij karierę w międzynarodowym zespole specjalistów w zakresie systemu Temenos T24 i bierz udział we wdrażaniu informatycznego “mózgu” banku.

Do kogo skierowane są Praktyki w zespole Digital Banking Solutions?

  • lubisz programować (język programowania dowolny);
  • jesteś gotowa/y do rozpoczęcia kariery zawodowej początkowo w wymiarze min. 30 godzin, a docelowo w pełnym wymiarze;
  • komunikujesz się swobodnie w j. angielskim;
  • podróże służbowe (min. 50% czasu pracy) nie są dla Ciebie docelowo wielkim problemem; kończysz studia i jeszcze przez parę miesięcy nie możesz latać? Spokojnie, poczekamy, a Ty w międzyczasie się poduczysz.
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – bardziej cenimy sobie otwarty umysł i umiejętność błyskawicznej nauki.

Oferujemy

  • Jeżeli podzielasz naszą wizję i cenisz bardziej:

    • Praktykę i rozwiązywanie prawdziwych business case’ów od teorii;
    • Ludzi i ich rozwój od korporacyjnych trybów;
    • Zaangażowanie w różnorodne zadania od ciągłego klepania Exceli, czy takich samych klasek w Javie;
    • Poznawanie zaawansowanych rozwiązań IT od słuchania o nich na sali wykładowej;
    • Analizowanie potrzeb klientów i dostarczanie zindywidualizowanych rozwiązań od pracy odtwórczej

    … to gwarantujemy, że znajdziesz w naszym zespole swoje miejsce!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas