Płatne praktyki letnie w fabryce Gillette w Łodzi 627 wyświetleń5 aplikacji

Chciał(a)byś zmieniać surowce w niesamowite doświadczenia konsumentów?

Praktyki letnie w fabryce Gillette w Łodzi to zatem najlepszy sposób na zdobycie tego rodzaju doświadczeń. W naszych fabrykach wytwarzamy wysokiej jakości dobra konsumpcyjne, które na czas i przy niskich kosztach dostarczamy klientom. Ty pomożesz nam wdrażać innowacyjne pomysły, rozwijać się oraz korzystać z najbardziej zaawansowanych technologii. Cenimy Twoją kreatywność oraz umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

Twoja rola w fabryce:

Podczas praktyk spotkasz się z bardzo różnorodnymi wyzwaniami. Do Ciebie będzie należało podejmowanie decyzji i ty będziesz odpowiadać za ich rezultaty. Poznasz nasze wiodące technologie oraz standardy i metody pracy. W rezultacie rozwiniesz się osobiście i zawodowo dzięki doświadczeniu, szkoleniom oraz mentoringowi.

Praktyki trwają 3 miesiące i rozpoczynają się 1 lipca 2021 r.

Jesteś gotowy/a do podjęcia tego wyzwania?

W obszarze produkcji skupiamy się na 3 priorytetach:

• Bezpieczeństwo
  • Jakość
  • Produktywność

Twoją misją będzie:

• Analizowanie strat (dot. sprzętu, umiejętności, organizacji)
  • Praca nad 1-3 kluczowymi projektami mającymi na celu wyeliminowanie strat w obszarze produkcji
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Wdrażanie i systematyzowanie narzędzi zarządzania produkcją
  • Upraszczanie procesu produkcyjnego oraz standaryzacja pracy

Co oferujemy:

• Odpowiedzialność od 1. Dnia – od początku będziesz w pełni odpowiadać za swoje projekty
  • Nieustający coaching i mentoring – będziesz pracować z ludźmi pełnymi pasji i korzystać zarówno z formalnych szkoleń, jak i mentoringu ze strony swojego menedżera
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy – skupiamy się na naszych pracownikach, cenimy każdego z nich oraz wspieramy aktywności promujące elastyczność i efektywne zarządzanie pracą i życiem prywatnym

Poszukujemy studentów/tek i absolwentów/ek Politechniki, którzy/re:

• Są co najmniej na 3-cim roku
  • Znają jęz. angielski w stopniu bardzo dobrym
  • Potrafią efektywnie współpracować z innymi
  • Potrafią analizować i znajdować rozwiązania problemów
  • Potrafią wdrażać i reaplikować innowacyjne rozwiązania
  • Są gotowi do wzięcia odpowiedzialności za szeroki zakres obowiązków, podejmowania krótko- i długoterminowych decyzji.

• Ogłoszenie wygasło!