Płatne praktyki w dziale Audytu 106 wyświetleń4 aplikacje

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 157 krajach. Zatrudniamy ponad 276 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura i oddziały w 8 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 6000 osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.

Nasz audyt to dużo więcej niż rachunkowość i sprawozdawczość! Budujemy trwałe relacje biznesowe z naszymi Klientami, szczegółowo analizujemy strategię ich firm i zasady funkcjonowania. Nasi audytorzy to doradcy, kompleksowo patrzący na działalność firm, wykorzystujący posiadane doświadczenia, kompetencje i technologie w realizacji usług audytorskich. W ramach obszaru pracujemy w Audycie Ogólnym przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych lub w Audycie Usług Finansowych.

Czekamy na:

• absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i  studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia
  • osoby zainteresowane ekonomią, o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:
    – są zmotywowane do zdobywania wiedzy i szybko się uczą
    – są komunikatywne i chętnie pracują w zespole
    – są na bieżąco z wydarzeniami ze  świata i biznesu
    – swobodnie komunikują się w języku angielskim
    – dobrze znają program MS Excel
    – są w pełni dyspozycyjne do podjęcia praktyk w sezonie jesienno-zimowym i otwarte na lokalne podróże do biur klientów PwC

Dlaczego warto:

• audytor to zawód dla osób z potencjałem a nie określonym kierunkiem studiów – według raportu Forbes audytor będzie w 2022 roku jednym z najbardziej pożądanych zawodów
  • masz szansę zdobyć doświadczenie w projektach dla firm z różnych sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych