Płatny staż absolwencki administracyjno-techniczny – umowa o pracę 59 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • wsparcie w bieżących zadaniach okołoprodukcyjnych,
  • wprowadzanie danych do systemu SAP,
  • aktualizacja baz danych,
  • koordynowanie przebiegu dokumentów,
  • prowadzenie statystyk z analizy złomu,
  • pomoc w bieżących procesach dla liderów.

Oferujemy

  • wykształcenia wyższego (absolwent do 12 miesięcy od ukończenia studiów),
  • komunikatywności, asertywności i niezależności w działaniu,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oczekujemy

  • dobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie Volkswagen,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę i możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,
  • kontakt z nowymi technologiami,
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe),
  • umowę o pracę dla absolwentów na czas określony (12-24 miesięcy).

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować