Płatny staż absolwencki w Centrum Personalnym|Umowa o pracę| 35 wyświetleń

Główne zadania:

  • wsparcie procesu opieki personalnej – współpraca z HR Partnerami,
  • obsługa systemów wspierających (SAP, baza CV, ELO),
  • organizowanie rozmów rekrutacyjnych,
  • prowadzenie akt personalnych,
  • wsparcie projektu zarządzanie zdrowiem.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (absolwent do roku od ukończenia studiów),
  • zainteresowania tematyką ZZL,
  • bardzo dobrej znajomość języka niemieckiego (B2), mile widziany język angielski,
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • sumienności, komunikatywności, asertywności, umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w nowoczesnej, międzynarodowej firmie,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę i możliwość zdobycia interesujących doświadczeń oraz kontakt z nowymi technologiami,
  • dofinansowanie do nauki i szkoleń,
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie,
  • home office, opiekę medyczną, pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Strefowa 2, 59-100 Polkowice
Znajdź nas