Płatny staż – Analiza danych (Data Scientist) 291 wyświetleń4 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Wspieranie wdrożeń rozwiązań machine learning oraz zaawansowanej analityki;
  • Wsparcie w analizie procesów biznesowych oraz integracji przepływu danych między systemami;
  • Wsparcie w podejmowaniu działań zmierzających do optymalizacji i digitalizacji procesów;
  • Wsparcie w nadzorowaniu/tworzeniu raportów oraz narzędzi analitycznych według wytycznych poszczególnych funkcji/działów;
  • Wsparcie w analizie jakości danych w systemach informatycznych.

Oferujemy

  • płatny staż w firmie międzynarodowej;
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia;
  • współpracę z ekspertami w swojej branży;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

  • Preferowani studenci 3-5 roku lub absolwenci kierunków o profilu informatycznym, preferowane takie specjalizacje jak: Data Science, Big Data, inżynieria i analiza danych oraz pokrewne;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, pozwalające na pracę z kompleksowymi zagadnieniami i szukaniem skutecznych rozwiązań;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca sprawną komunikację;
  • Chęć poszerzania wiedzy oraz zdobywania praktycznych doświadczeń;
  • Mile widziana znajomość Python, SQL, narzędzi Buisness Intelligence;
  • Mile widziana znajomość nowoczesnych technologii, rozwiązań i trendów w obszarze zarządzania danymi.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 5
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas