Płatny Staż – Dział Rozwoju Biznesu 124 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • Udział w projektach wdrażania nowych opakowań.
  • Aktualizowanie bazy danych dostawców i klientów.
  • Wsparcie w przygotowywaniu specyfikacji opakowań.
  • Zbieranie danych związanych z projektami i raportowanie ich za pomocą MS Excel
  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach.

Oferujemy

  • Płatny  staż w dziale rozwoju biznesu 12 miesięcy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • Udział w interesujących projektach we współudziale profesjonalistów.

Wymagania

  • Posiadanie statusu absolwenta studiów 5-letnich, licencjackich lub statusu studenta 4 lub 5-go roku studiów wyższych.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację w mowie i piśmie.
  • Swobodnego poruszania się w programie AutoCAD i Excel.
  • Gotowości do odbywania stażu, co najmniej 3 dni w tygodniu.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Nowowiejska 32, 55-080 Kąty Wrocławskie
Znajdź nas