Płatny Staż – Dział Utrzymania Ruchu Nowy 99 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w tworzeniu i aktualizacji rysunków technicznych.
  • Wprowadzanie danych do sytemu IFS.
  • Zbieranie i analizowanie informacji.
  • Współpraca z innymi działami.

Oferujemy

  • Płatny  staż w dziale utrzymania ruchu na okres 6-ciu miesięcy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • Udział w interesujących projektach we współudziale profesjonalistów.

Wymagania

  • Posiadanie statusu absolwenta bądź studenta 4 lub 5 roku studiów.
  • Dobrej znajomości rysunku  technicznego.
  •  Umiejętności dobrej organizacji pracy.
  • Dobrej znajomości  AutoCAD.
  • Dyspozycyjności co najmniej 3 dni w tygodniu.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Nowowiejska 32, 55-080 Kąty Wrocławskie
Znajdź nas