PŁATNY STAŻ STUDENCKI W DZIALE R&D W Chrzanowie 60 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej w programie Catia V5:
    – tworzenie modeli (3D), rysunków (2D), złożeń;
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną w PLM-ie:
    – tworzenie nowych referencji oraz rewizji,
    – kontrola modeli i rysunków oraz zarządzanie nimi w systemie;
  • Wsparcie dla inżynierów R&D w zakresie:
    – analiza łańcuchów wymiarowych, wyników pomiarowych,
    – rozwój narzędzi generycznych CAD,
    – analiza strukturalna metoda elementów skończonych (Catia V5),
  • Zaangażowanie w zwiększanie wydajności pracy poprzez rozwój nowych narzędzi oraz propozycje oszczędnościowe.

Oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę o pracę w jednym z działów R&D: Mechaniczny, Elektroniczny, Optyczny, Wtrysku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Darmowy parking,
  • W części dofinansowaną stołówkę,
  • Ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet kafeteryjny (w tym Multisport),
  • Opiekuna  stażu,
  • Praca w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającym się dziale R&D,

Wymagania

  1. Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu,
  2. Dobra znajomość języka angielskiego,
  3. Znajomość rysunku technicznego,
  4. Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  5. Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne,
  6. Umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na cele,
  7. Kreatywność,

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować