Płatny Staż w dziale Inżynierii Produkcji (Konstrukcja – PM ENF) 80 wyświetleń5 aplikacji

Obowiązki:

  • Wsparcie konstruktorów w zakresie projektowania nowych i modyfikacji istniejących konstrukcji;
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej na podstawie istniejących detali;
  • Aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej;
  • Prowadzenie projektu stażowego;
  • Współpraca z innymi wydziałami firmy.

Wymagania:

  • Preferowani studenci kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika;
  • Znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego (wymiarowanie i tolerowanie);
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość programów Creo i AutoCAD będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Płatny staż w firmie międzynarodowej;
  • Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia;
  • Współpracę z ekspertami w swojej branży;
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas