Płatny Staż w dziale Marketingu 46 wyświetleń

PŁATNY STAŻ W DZIALE MARKETINGU – przy SEO Specjaliście

GF Corp spółka z o.o. sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jana Długosza 42-46,

Treść ogłoszenia:

Pragniesz sprawdzić się w pracy w międzynarodowym środowisku, zbudować karierę zawodową i wykorzystać posiadane umiejętności językowe? Nasza oferta jest właśnie jest dla Ciebie! GF CORP to firma zajmująca się dystrybucją i sprzedażą sprzętu airsoftowego do klientów z całego świata. Aktualnie poszukujemy młodych, ambitnych i pragnących rozwijać się osób!

Poszukujemy osób chcących poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie handlu, e-handlu, marketingu internetowego, marketingu w mediach społecznościowych czy współpracy z klientem. Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie zawodowe i rozwinąć Twoją karierę na różnych ścieżkach. Istotne są również umiejętności analityczne, kreatywność oraz sumienność w wykonywanych obowiązkach.

Mile widziane osoby interesujące się sportem, militariami, survivalem oraz oczywiście airsoftem. Jeżeli jednak nigdy nie słyszałeś o airsofcie to nie przejmuj się! Wszystkiego Cię nauczymy!

Możemy zaoferować Ci stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży. Dzięki uczestnictwu w ciekawych, międzynarodowych projektach na terenie Europy, Azji i USA rozwiniesz swoje kompetencje. Uczestnicząc w targach czy szkoleniach poznasz nowych ludzi i zdobędziesz cenne doświadczenie z dziedziny handlu, marketingu czy relacji z klientem. Na start, oferujemy wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do posiłków).

Jeżeli lubisz wyzwania, chcesz rozwijać swoją karierę i współpracować z ludźmi, dla których praca to pasja, dołącz do nas!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Udostępnij to ogłoszenie