Płatny Staż w dziale ME DE Konstrukcji Narzędzi i Oprzyrządowania 274 wyświetlenia9 aplikacji

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia.
Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie.
Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Obowiązki:
• tworzenie dokumentacji na podstawie fizycznych detali bądź dokumentacji dostawców;
• wsparcie pracy zespołu konstruktorów poprzez opracowywanie nowych i modyfikacje istniejących konstrukcji;
• przeglądy i niezbędne aktualizacje, modyfikacje dokumentacji technicznej oprzyrządowania i narzędzi;
• prowadzenie projektu stażowego;
• współpraca z innymi wydziałami firmy.

Wymagania:
• preferowani studenci 4-5 roku lub absolwenci kierunków: Wydział Mechaniczny, Mechanika i Budowa Maszyn/ Automatyka i Robotyka / Mechatronika;
• umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych oraz wymiarowania i tolerowania;
• mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• znajomość programów MS Office;
• mile widziana znajomość programów CAD, preferowana znajomość Creo.

Oferujemy:
• płatny staż w firmie międzynarodowej;
• możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia;
• współpracę z ekspertami w swojej branży;
• możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas