Płatny Staż w dziale MS Utrzymanie Ruchu i Infrastruktura (MS TC) 27 wyświetleń

Obowiązki:

Aktywne wsparcie Zespołu ds. Zarządzania Energią w zakresie:

  • Zbierania, aktualizacji i analizy danych zużycia energii w odniesieniu do realizowanej produkcji,
  • Podjętych działań zmierzających do podnoszenia efektywnego wykorzystania energii,
  • Rozwoju systemu monitorowania i zarządzania zużyciem energii,
  • Dokumentowania i raportowania realizacji działań wynikających z normy ISO50001:2018 oraz wewnętrznych procedur,

Realizowanie przydzielonych zadań oraz proaktywne wspieranie pracowników działu,

Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Preferowani studenci 3-5 roku, kierunki: Energetyka, Elektrotechnika,
  • Znajomość programów MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość normy ISO 50001:2018 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Płatny staż w firmie międzynarodowej,
  • Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia,
  • Współpracę z ekspertami w swojej branży,
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas