Płatny staż w Dziale Sprzedaży 51 wyświetleń

Jesteśmy liderem napraw i diagnostyki elektroniki i automatyki przemysłowej w Polsce i w Europie. Od 2009 roku naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych oraz kształtowanie świadomości ekologicznej w myśl naszego motta “Nie wyrzucaj – naprawiaj” – zero waste.

Szukamy ambitnych i ciekawych nowych wyzwań ludzi – może to właśnie Ty 🙂

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w procesie realizacji zamówień Klientów
  • Wsparcie kolegów z działu w sprzedaż produktów i usług z zakresu automatyki przemysłowej
  • Współpraca z działem serwisu, magazynu i logistyki

Nasze wymagania:

  • Pozytywne nastawienie – dobry klimat to podstawa 🙂
  • Komunikatywność i otwartość
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość innego języka obcego

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością rozwoju
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Koleżeńską atmosferę w pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Opiekę opiekuna na początkowych szczeblach kariery
  • Lokalizację w centrum Wrocławia z bardzo dobrym dojazdem
  • Możliwość awansu i doskonalenia swoich umiejętności
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Parking dla pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa / herbata / napoje

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie