Płatny Staż w Dziale Utrzymania Ruchu 60 wyświetleń

Jesteśmy firmą produkcyjną, należącą do Amerykańskiej grupy MW Industries, zajmującą się produkcją instrumentów i implantów medycznych. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty
i najwyższej jakości usługi. Zapewniamy producentom sprzętu medycznego możliwości, których potrzebują, aby szybko przekształcić nowe innowacje w wiodące na rynku produkty.

Do naszego zespołu w Siechnicach poszukujemy: stażysty/ki w Dziale Utrzymania Ruchu (staż płatny)

Główne zadania:

– tworzenie instrukcji przeglądów maszyn dla Utrzymania Ruchu

– ustalenie i weryfikacja czynności do realizacji podczas przeglądu z dokumentacji maszyny

– weryfikacja z Mechatronikami przy maszynie czynności do realizacji i uzupełnienia

– wypełnianie dokumentacji przeglądów PM,

– modyfikacja instrukcji zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie

– pomoc w utworzeniu planu przeglądów

– pomoc w szkoleniach z nowo utworzonych dokumentów

Jeśli jesteś:

– studentem/ką

– dostępny/a 3-4 dni w tygodniu

– komunikatywny/a, zorganizowany/a oraz samodzielny/a i dobrze organizujesz swoja pracę

Dołącz do nas!

Dla Ciebie od nas:

– płatny staż na okres 3 miesięcy

– możliwość realizacji części zadań zdalnie

– opiekę medyczną w firmie LuxMed dofinansowaną przez nas

– darmowe przekąski i kawę

– możliwość rozwoju i zdobywania kompetencji w obszarze obróbki

– wsparcie ze strony specjalistów

W aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

• Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie