Płatny Staż w Dziale Utrzymania Ruchu 324 wyświetlenia25 aplikacji

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 21,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2018 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 65 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach

Obecnie do lokalizacji we Wrocławiu poszukujemy utalentowanych, chcących rozwijać się osób na stanowisko:  Stażysty w Zespole Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  •  Aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej maszyn,
  •  Przygotowanie list części zamiennych do maszyn, przyjmowanie na magazyn,
  •  Aktualizacja danych w systemie,
  •  Analiza awarii,
  •  Przygotowanie harmonogramów przeglądów maszyn,
  •  Kontrola kluczowych wskaźników efektywności i aktywności,
  •  Pomoc w nadzorowaniu stanów magazynowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  •  Statusu studenta lub absolwenta kierunków technicznych (Robotyka, Elektryka, Mechanika lub pokrewny),
  •  Dyspozycyjności (min. 4 dni w tygodniu),
  •  Znajomości narzędzi MS Office,
  •  Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  •  Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  •  Wysokiej motywacji do pracy,
  •  Umiejętności pracy zespołowej,
  •  Dobrej organizacji czasu pracy,

Oferujemy:

  •  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  •  Płatny staż,
  •  Elastyczny harmonogram
  •  Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

W aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Adres ul. Bora - Komorowskiego 6