Płatny Staż w dziale Utrzymanie Ruchu i Infrastruktury 102 wyświetlenia4 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie Zespołu ds. Zarządzania Energią w zakresie:

– Zbierania, aktualizacji i analizy danych zużycia energii w odniesieniu do realizowanej produkcji,

– Podjętych działań zmierzających do podnoszenia efektywnego wykorzystania energii,

– Rozwoju systemu monitorowania i zarządzania zużyciem energii,

– Dokumentowania i raportowania realizacji działań wynikających z normy ISO50001:2018 oraz wewnętrznych procedur;

  • Realizowanie przydzielonych zadań oraz aktywne wspieranie pracowników działu;
  • Współpracowanie z innymi wydziałami firmy.

Oferujemy

  • płatny staż w firmie międzynarodowej;
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia;
  • współpracę z ekspertami w swojej branży;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

  • Preferowani studenci 3-5 roku, kierunek: Energetyka;
  • Znajomość programów MS Office;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość normy ISO 50001:2018 będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 3
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas