Płatny Staż w Dziale Wsparcia Aplikacji Logistycznych 49 wyświetleń

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działów operacyjnych w zakresie obsługi systemów informatycznych dla logistyki (rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji – głównie WMS)
  • Wsparcie działów operacyjnych w prawidłowym definiowaniu potrzeb w zakresie oczekiwanych zmian w funkcjonowaniu systemów informatycznych dla logistyki
  • Testowanie wdrażanych zmian w systemach informatycznych
  • Tworzenie raportów i wydruków na potrzeby firmy
  • Modelowanie procesów biznesowych (modyfikacja obecnych i tworzenie nowych) we współpracy z działami operacyjnymi projektowymi

Oferujemy:

  • Płatny, trwający 3 miesiące staż z realną szansą kontynuacji współpracy
  • Staż w godzinach 08:00-16:00, od poniedziałku do piątku
  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów i zdobycie praktycznej wiedzy “know-how” od specjalistów z branży
  • Interesujące zadania w towarzystwie zgranego zespołu

Wymagania:

  • Absolwent lub student studiów o kierunkach informatycznych, logistycznych lub technicznych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność
  • Dyspozycyjność 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane 🙂

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować