Płatny staż w Dziale Zakupów 132 wyświetlenia2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • przygotowanie danych oraz wsparcie procesu zatwierdzania zakupów inwestycyjnych;
  • współpracowanie z innymi wydziałami firmy;
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
  • wsparcie realizacji zamówień i monitorowanie postępów;
  • raportowanie realizacji zakupów inwestycyjnych.

Oferujemy

  • płatny staż w firmie międzynarodowej;
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia;
  • współpracę z ekspertami w swojej branży;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość programów MS Office w szczególności MS Excel i MS Power point;
  • podstawowa wiedza techniczna w zakresie maszyn będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 3
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas