Płatny Staż w Laboratorium Metalurgicznym (QR CLM) 28 wyświetleń

 Obowiązki:

  • prowadzenie projektu stażowego,
  • realizowanie przydzielonych zadań oraz aktywne wspieranie pracowników działu,
  • kontrola części z produkcji bieżącej (Metalurgia, Laboratorium Czystości Technicznej),
  • przygotowywanie próbek pod badania metalurgiczne.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • preferowani studenci 4-5 roku, kierunki: Inżynieria Materiałowa, Metalurgia, Chemia,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów MS Office,
  • zainteresowanie z dziedziny metaloznawstwa oraz badania materiałów.

Oferujemy:

  • roczny płatny staż w firmie międzynarodowej,
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia,
  • współpracę z ekspertami w swojej branży,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas