Płatny Staż w Laboratorium Pomiarowym (QR CLP) 46 wyświetleń

Obowiązki:

  • prowadzenie projektu stażowego,
  • realizowanie przydzielonych zadań oraz aktywne wspieranie pracowników działu,
  • współpracowanie z innymi wydziałami firmy,
  • uczestniczenie w podstawowych procesach pomiarowych,
  • wsparcie w raportowaniu wyników jakościowych.

Wymagania:

  • preferowani studenci 3-5 roku, kierunki: Zarządzanie Jakością, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów MS Office oraz narzędzi jakościowych,
  • znajomość normy IATF16949 mile widziane.

Oferujemy:

  • płatny staż w firmie międzynarodowej,
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia,
  • współpracę z ekspertami w swojej branży,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas