Płatny Staż w Produkcji – Fabryka Kuchenek (Montaż) 75 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Aktualizacja i tworzenie dokumentacji procesowej
  • Wsparcie inżynierów procesu
  • Koordynacja standardów 5S
  • Udział w projektach na obszarze produkcyjnym
  • Inne bieżące zadania

Oferujemy

  • Płatne praktyki w wymiarze min. 6 m-cy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć
  • Przyjazną atmosferę
  • Zespół otwarty na dzielenie się wiedzą

Wymagania

  • Student kierunków technicznych: mechanika i budowa maszyn, automatyka robotyka, inżynieria chemiczna i procesowa
  • Aktywna umiejętność pracy z programem Auto CAD,
  • Średnio zaawansowana obsługa środowiska MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!