Płatny staż w Zespole Inżynierii Jakości (PA TQ) 43 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy zespołu Inżynierii Jakości wydziału montażu półosi napędowych
  • Wkład w poprawę jakości dostarczanych komponentów do procesu montażu
  • Współpraca z innymi wydziałami firmy
  • Udział w procesach związanych z reklamacjami lub zgłoszeniami od klientów
  • Udział w tworzeniu dokumentacji oraz procedur jakościowych
  • Uczestnictwo w auditach systemu lub procesu – pierwszej, drugiej oraz trzeciej strony
  • Inicjowanie projektów ciągłego doskonalenia wpływających na poziom jakości

Oferujemy

  • Płatny 1-roczny staż w międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia
  • Współpracę z ekspertami w swojej branży
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

  1. Preferowani studenci 3-5 roku lub absolwenci kierunków Wydziału Mechanicznego: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  2. Znajomość programów MS Office
  3. Umiejętność czytania rysunków technicznych
  4. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  5. Mile widziana znajomość norm obowiązujących w branży automotive
  6. Mile widziana znajomość narzędzi i metod jakościowych

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Bolesława Krzywoustego 31 G, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas