Pomocnik Data Science 389 wyświetleń5 aplikacji

Obszary tematyczne:

  • Geodezja satelitarna,
  • System informacji geograficznej (GIS),
  • Telemonitoring środowiska,
  • Zarządzanie projektami.

Zakres wykonywanych zadań:

  • Analiza zdjęć satelitarnych, tworzenie opisów jako wkład do algorytmów uczenia maszynowego;
  • współtworzenie analiz oraz raportów dotyczących krajowego oraz światowego sektora górnictwa odkrywkowego;
  • uczestniczenie w projektach prowadzonych przez Four Point w tym „Remote Sensing for Opencast Mines” oraz „Remote Sensing for Urban Green”;
  • inne zadania zlecone przez opiekuna praktyk.

Oczekiwania wobec praktykanta:

  • umiejętność tworzenia analiz oraz formułowania wniosków;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej;
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2;
  • zainteresowanie tematyką związaną z sektorem kosmicznym.

Miejsce wykonywania stażu: Four Point Sp Z O.O., ul. Wystawowa 1, Wrocław.
*zadania mogą być częściowo wykonywane zdalnie.

Wymagane dokumenty:

  1. Zgłoszenie wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
  2. CV;
  3. Oświadczenie o posiadaniu lub braku ubezpieczenia zdrowotnego lub kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego, a w przypadku osoby niebędącej obywatelem polskim oświadczenie o  podleganiu ubezpieczeniu zdrowotnemu.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas