Operator maszyn 414 wyświetleń4 aplikacje

QMAF to grupa pasjonatów, których łączy jeden cel – odpowiednia jakość we właściwym czasie.

Pomagamy firmom w utrzymaniu odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów. Kontrolujemy części i wyroby gotowe przesyłane między firmami, wspieramy procesy wytwarzania, usuwamy wady, dbamy o terminowy przepływ komponentów w globalnym łańcuchu dostaw. Wszystko po to aby zamówione wyroby dotarły do klienta na czas.

Nasi klienci to głównie producenci samochodów, urządzeń RTV-AGD, elektroniki oraz ich dostawcy.

Zatrudnimy operatora wtryskarek.

Praca na terenie zakładu w Błoniach (gmina Miękinia).

• obsługa maszyn ( doświadczenie mile widziane )
  • pakowanie lekkich plastikowych części, przygotowanie opakowań, kontrola jakości oraz inne prace pomocnicze
  • praca od poniedziałku do piątku (czasami weekendy z dodatkowym wynagrodzeniem dla zainteresowanych)
  • praca na 3 zmiany po 8 godzin dziennie